top of page
La3.jpg

LAZER ARENA NEDİR

"GERÇEKLİKTE OYNANAN ADRENALİN DOLU GERÇEK BİR OYUN"

Lazer Arena özel efektler ve dekorlar eşliğinde mor ışık altında oynanan bir strateji oyunudur.
Lazer Arena 1980'lerden bu yana tüm Dünya'da çocuklar, gençler ve yetişkinler için vazgeçilmez bir aktivite olmuştur. 15 dakikalık sürelerde oynanan bu oyunda kişiler stratejilerini ve takımlarını kurarak girdikleri arenada özel dekorlar, ses ve ışık efektleriyle oynamaktadırlar.
Katılımcılar bireysel olarak veya kurdukları takımlarıyla karar verdikleri stratejileriyle karşı takımın kalesini fethetmeye, karşı takımın oyuncuları ışınlayarak en yüksek skora ulaşmaya çalışırlarken, aynı zamanda Arena içindeki interaktif hedeflerden ve karşı takımın oyuncularından kendilerini korumaya çalışırlar.
7 yaş ve üzeri herkesin katılabildiği aktivitede arkadaş grupları, aileler, şirketler ve hatta Lazer Arena oyunu sırasında tanışan gruplar bir yandan sosyalleşme olanağı kazanırken bir yandan da hızlı karar verebilme ve hareket edebilme, strateji oluşturma, liderlik gibi becerilerini geliştirmekteler. Uluslar arası turnuvaları yapılan bu aktivite gelişen teknolojiyle beraber gün geçtikte yeni interaktif öğeleri içine katarak büyümektedir.

Lazer Arena Nedir: Hoş Geldiniz
bottom of page